Kosakowo - strona nieoficjalna

Strona klubowa

Tabela ligowa

Inna » Inne rozgrywki
1. Dębogórze Wybudowanie 33 bz
2. Rewa 30 bz
3. Dębogórze 27 bz
4. Sztorm II Mosty 25 bz
5. Delfin Rewa 21 bz
6. AP Mosty 20 bz
7. Pierwoszyno 18 bz
8. Leśne Ludki 17 bz
9. Ryja (Mosty) 12 bz
10. Pogórze 9 bz
11. Kazimierz 7 bz
12. Sztorm III Mosty 6 bz
13. FC Reset (Dęb. Wyb.) 3 bz

Fair-Play

Klasyfikacja Fair-Play

(po V kolejce):

1.    Dębogórze Wybudowanie    +80
2.    Sztorm III Mosty    +56
3.    Pogórze    +54
3. Ryja (Mosty)    +54
5.    Rewa    +46
6.    Kazimierz    +40
7.    Delfin Rewa    +32
8.    FC Reset (Dębogórze Wyb.)    +25
9.    Dębogórze    +18 
9. Pierwoszyno    +18 
11.    Sztorm II Mosty    +17  
12.    Leśne Ludki (Suchy Dwór)    +11  
13.    AP Mosty    +6 

Ankiety

Brak aktywnych ankiet.

Buttony

Statystyki drużyny

Aktualności

Dębogórze Wybudowanie wicemistrzem Powiatu Puckiego!

  • autor: Śliwa, 2015-03-02 19:53

1 marca br. w Hali OPO Cetniewo we Władysławowie odbyła się X edycja powiatowych mistrzostw w futsalu Kibol Cup 2015. Dębogórze Wybudowanie – Mistrz Gminy Kosakowo - wywalczyło wicemistrzostwo Powiatu Puckiego. W finale przegrało 2:4 z mistrzem ligi puckiej – zespołem Bajadera.

Dwie pozostałe drużyny z Gminy Kosakowo znalazły się również w ósemce najlepszych ekip powiatu, ale ukończyły rozgrywki na ćwierćfinałach: Dębogórze przegrało 1:2 w bratobójczym meczu z Dębogórzem Wybudowaniem, a Rewa – 0:1 późniejszym zwycięzcą Turnieju – zespołem Bajadera.

Wyniki kosakowskich zespołów:

Dębogórze Wybudowanie:
Grupa B: 1:1 z Kaszubią II Starzyno (bramka: T.Lewańczyk), 10:0 z MOKSiR-em Jastarnia (bramki: M.Nowak 3, M.Urbański 2, T.Lewańczyk 2, D.Wójcik, A.Lewańczyk, S.Korab), 8:2 z Zatoką-Seniorzy Puck (bramki: A.Lewańczyk 3, M.Kwidziński, T.Lewańczyk, S.Korab, M.Nowak, D.Wójcik);
1/4 finału: 2:1 z Dębogórzem (bramki: T.Lewańczyk, M.Urbański);
1/2 finału: 5:4 z Gremarem Puck (bramki: T.Lewańczyk 2, M.Nowak, M.Kwidziński, A.Lewańczyk);
Finał: 2:4 z Bajaderą Puck (bramki: M.Nowak, D.Wójcik).

Rewa:
Grupa D: 0:5 z Ajaxem I Leśniewo, 1:1 z Jantarem Swarzewo (bramka: M.Janiak), 7:2 z Helem (bramki: S.Karnat 4, M.Janiak 2, A.Jarosz);
1/4 finału: 0:1 z Bajaderą Puck.

Dębogórze:
Grupa C: 0:0 z Żarnowcem, 2:1 ze Specjalistami Władysławowo (bramki: D.Kaleta, R.Styn), 2:2 z Bajaderą Puck (bramki: M.Kraiński, S.Brunath);
1/4 finału: 1:2 z Dębogórzem Wybudowaniem (bramka: K.Białek).

 

Podczas otwarcia imprezy obecni byli m.in.: burmistrz Władysławowa Roman Kużel i prezes MKS Władysławowo Paweł Kortals. Przywilej dekorowania najlepszych na zakończenie Turnieju przypadł Wójtowi Gminy Kosakowo Jerzemu Włudzikowi. Mistrzostwa tradycyjnie prowadził Janusz Nowicki (Sportowe Kaszuby).

Zdjęcia na stronie Facebook.

Źródło: RKiS Kosakowo


  • Komentarzy [0]
  • czytano: [1500]
 

Dodaj swój komentarz

Autor: Treść:pozostało znaków:

Najbliższa kolejka

Najbliższa kolejka 9

Reklama

Wyniki

Ostatnia kolejka 8
Sztorm II Mosty 3:2 Leśne Ludki
Sztorm III Mosty 1:6 FC Reset (Dęb. Wyb.)
Kazimierz 2:6 Sztorm II Mosty
Sztorm III Mosty 3:0 Ryja (Mosty)
Kazimierz 2:4 Leśne Ludki
Rewa 16:1 FC Reset (Dęb. Wyb.)
AP Mosty 6:3 Pierwoszyno
Dębogórze 10:2 Kazimierz
Pogórze 3:4 Delfin Rewa
Dębogórze Wybudowanie 5:3 Pierwoszyno

Kontakt

Administrator
Adres e-mail:
sliwa7744@tlen.pl

Logowanie

Zegar

Wyszukiwarka

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 34, wczoraj: 170
ogółem: 600 439

statystyki szczegółowe