Kosakowo - strona nieoficjalna

Strona klubowa

Tabela ligowa

Inna » Inne rozgrywki
1. Dębogórze Wybudowanie 33 bz
2. Rewa 30 bz
3. Dębogórze 27 bz
4. Sztorm II Mosty 25 bz
5. Delfin Rewa 21 bz
6. AP Mosty 20 bz
7. Pierwoszyno 18 bz
8. Leśne Ludki 17 bz
9. Ryja (Mosty) 12 bz
10. Pogórze 9 bz
11. Kazimierz 7 bz
12. Sztorm III Mosty 6 bz
13. FC Reset (Dęb. Wyb.) 3 bz

Fair-Play

Klasyfikacja Fair-Play

(po V kolejce):

1.    Dębogórze Wybudowanie    +80
2.    Sztorm III Mosty    +56
3.    Pogórze    +54
3. Ryja (Mosty)    +54
5.    Rewa    +46
6.    Kazimierz    +40
7.    Delfin Rewa    +32
8.    FC Reset (Dębogórze Wyb.)    +25
9.    Dębogórze    +18 
9. Pierwoszyno    +18 
11.    Sztorm II Mosty    +17  
12.    Leśne Ludki (Suchy Dwór)    +11  
13.    AP Mosty    +6 

Ankiety

Brak aktywnych ankiet.

Buttony

Statystyki drużyny

Aktualności

X Kibol-Cup – Mistrzostwa Powiatu w Futsalu

  • autor: Śliwa, 2015-02-25 22:18

Tegoroczne mistrzostwa powiatu puckiego w futsalu Kibol-Cup 2015 odbędą się w niedzielę 1 marca br. od godz. 9:00 – podobnie jak w ostatnich latach – w Hali Ośrodka Przygotowań Olimpijskich Cetniewo we Władysławowie. Prawo do gry mają zagwarantowane dwa najlepsze zespoły rozgrywek gminnych (w ub. roku były to: Rewa – mistrz – i Dębogórze Wybudowanie).

Turniej organizowany jest przez Stowarzyszenie Sportowe Kaszuby oraz Centrum Kultury, Promocji i Sportu we Władysławowie przy współpracy z samorządami poszczególnych miast i gmin powiatu puckiego.

Zespoły, które zakwalifikowały się do Turnieju z poszczególnych okręgów:

Puck: Bajadera, Gremar oraz Zatoka-Seniorzy (dzika karta);
Gm. Puck: Ajax I Leśniewo, Kaszubia II Starzyno oraz Jantar Swarzewo (dzika karta);
Władysławowo: Drewniaki, Specjaliści oraz Solar (dzika karta);
Gm. Krokowa: Żarnowiec, Świecino;
Jastarnia: MOKSiR Jastarnia;
Hel: Hel;
Gm. Kosakowo: Dębogórze Wybudowanie, Rewa oraz Dębogórze (dzika karta).

 

Aktualny harmonogram Turnieju dostępny jest na stronie organizatora: cup.kibol.pl.

 

Źródło: RKiS Kosakowo


  • Komentarzy [0]
  • czytano: [542]
 

Dodaj swój komentarz

Autor: Treść:pozostało znaków:

Najbliższa kolejka

Najbliższa kolejka 9

Reklama

Wyniki

Ostatnia kolejka 8
Sztorm II Mosty 3:2 Leśne Ludki
Sztorm III Mosty 1:6 FC Reset (Dęb. Wyb.)
Kazimierz 2:6 Sztorm II Mosty
Sztorm III Mosty 3:0 Ryja (Mosty)
Kazimierz 2:4 Leśne Ludki
Rewa 16:1 FC Reset (Dęb. Wyb.)
AP Mosty 6:3 Pierwoszyno
Dębogórze 10:2 Kazimierz
Pogórze 3:4 Delfin Rewa
Dębogórze Wybudowanie 5:3 Pierwoszyno

Kontakt

Administrator
Adres e-mail:
sliwa7744@tlen.pl

Logowanie

Zegar

Wyszukiwarka

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 13, wczoraj: 337
ogółem: 630 182

statystyki szczegółowe