Kosakowo - strona nieoficjalna

Strona klubowa

Tabela ligowa

Inna » Inne rozgrywki
1. Dębogórze Wybudowanie 33 bz
2. Rewa 30 bz
3. Dębogórze 27 bz
4. Sztorm II Mosty 25 bz
5. Delfin Rewa 21 bz
6. AP Mosty 20 bz
7. Pierwoszyno 18 bz
8. Leśne Ludki 17 bz
9. Ryja (Mosty) 12 bz
10. Pogórze 9 bz
11. Kazimierz 7 bz
12. Sztorm III Mosty 6 bz
13. FC Reset (Dęb. Wyb.) 3 bz

Fair-Play

Klasyfikacja Fair-Play

(po V kolejce):

1.    Dębogórze Wybudowanie    +80
2.    Sztorm III Mosty    +56
3.    Pogórze    +54
3. Ryja (Mosty)    +54
5.    Rewa    +46
6.    Kazimierz    +40
7.    Delfin Rewa    +32
8.    FC Reset (Dębogórze Wyb.)    +25
9.    Dębogórze    +18 
9. Pierwoszyno    +18 
11.    Sztorm II Mosty    +17  
12.    Leśne Ludki (Suchy Dwór)    +11  
13.    AP Mosty    +6 

Ankiety

Brak aktywnych ankiet.

Buttony

Statystyki drużyny

Kosakowo Hala 2011/2012

Kadra - statystyki dla spotkań ligowych

Kliknij na nazwisko gracza, by uzyskać szczegółowe informacje.
Aby posortować tabelę wg wybranego kryterium - kliknij w tytuł kolumny.
Lp. Imię i nazwisko Pozycja Me. Br. As. Z.M. ??ta kartka czerwona kartka Łącznie
czas gry
Czas gry
/mecz
1. Żurawski Piotr bramkarz 6 0 1 0 0 0 240 40
2. Ceynowa Seweryn bramkarz 0 0 0 0 0 0 0 0
3. Dera Tomasz obrońca 3 1 1 0 1 0 99 33
4. Ankiewicz Marcin obrońca 6 1 1 0 2 0 181 31
5. Ceynowa Maciej obrońca 1 0 0 0 0 0 20 20
6. Krupko Ziemowit obrońca 2 0 0 0 0 0 39 20
7. Stoiński Michał obrońca/pomocnik 5 2 1 1 1 0 132 27
8. Kasprzyk Dariusz obrońca/pomocnik 3 4 0 1 0 0 75 25
9. Charubin Radosław pomocnik 5 0 0 0 0 0 155 31
10. Budzisz Maciej pomocnik 1 0 1 0 0 0 24 24
11. Fojt Jakub pomocnik 1 0 0 0 0 0 7 7
12. Nylec Przemysław pomocnik/napastnik 3 2 1 0 0 0 95 32
13. Włodkowski Tomasz napastnik 4 1 0 0 0 0 106 27
14. Śliwiński Andrzej (k) napastnik 3 0 0 0 0 0 58 20
15. Augustowski Patryk napastnik 5 6 1 0 1 0 169 34

Sztab szkoleniowy

Lp. Imię i nazwisko Funkcja
1. Śliwiński Andrzej Kierownik drużyny

Zawodnicy już nie grający

Lp. Imię i nazwisko Pozycja Me. Br. As. żółta kartka czerwona kartka łącznie
czas gry
Czas gry
/mecz
1. Zdrojewski Adam pomocnik/napastnik 0 0 0 0 0 0 0
2. Zduńczyk Mirosław pomocnik/napastnik 0 0 0 0 0 0 0
3. Stankiewicz Bartek bramkarz 0 0 0 0 0 0 0
4. Wojtaszak Marcin obrońca 0 0 0 0 0 0 0
5. Pingot Krzysztof obrońca 0 0 0 0 0 0 0
6. Wilczyński Przemysław obrońca 0 0 0 0 0 0 0
7. Kosiak Jakub obrońca/pomocnik 0 0 0 0 0 0 0
8. Myślisz Przemysław obrońca/pomocnik 0 0 0 0 0 0 0
9. Mielewczyk Tomasz pomocnik 0 0 0 0 0 0 0
10. Miotk Robert obrońca/pomocnik 0 0 0 0 0 0 0
11. Pelpliński Dawid pomocnik/napastnik 0 0 0 0 0 0 0
12. Piwowarski Dawid napastnik 0 0 0 0 0 0 0
13. Sienkiewicz Tomasz pomocnik 0 0 0 0 0 0 0
14. Ruszewski Artur pomocnik/napastnik 0 0 0 0 0 0 0
15. Nawrocki Krzysztof napastnik 0 0 0 0 0 0 0
16. Skolimowski Marcin pomocnik 0 0 0 0 0 0 0
17. Kaczorek Mateusz pomocnik 0 0 0 0 0 0 0
18. Braszka Robert obrońca 0 0 0 0 0 0 0
19. Łowkis Paweł pomocnik/napastnik 0 0 0 0 0 0 0
20. Badtke Sylwester bramkarz 0 0 0 0 0 0 0

Najbliższa kolejka

Najbliższa kolejka 9

Reklama

Wyniki

Ostatnia kolejka 8
Sztorm II Mosty 3:2 Leśne Ludki
Sztorm III Mosty 1:6 FC Reset (Dęb. Wyb.)
Kazimierz 2:6 Sztorm II Mosty
Sztorm III Mosty 3:0 Ryja (Mosty)
Kazimierz 2:4 Leśne Ludki
Rewa 16:1 FC Reset (Dęb. Wyb.)
AP Mosty 6:3 Pierwoszyno
Dębogórze 10:2 Kazimierz
Pogórze 3:4 Delfin Rewa
Dębogórze Wybudowanie 5:3 Pierwoszyno

Kontakt

Administrator
Adres e-mail:
sliwa7744@tlen.pl

Logowanie

Zegar

Wyszukiwarka

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 126, wczoraj: 41
ogółem: 636 097

statystyki szczegółowe