Kosakowo - strona nieoficjalna

Strona klubowa

Tabela ligowa

Inna » Inne rozgrywki
1. Dębogórze Wybudowanie 33 bz
2. Rewa 30 bz
3. Dębogórze 27 bz
4. Sztorm II Mosty 25 bz
5. Delfin Rewa 21 bz
6. AP Mosty 20 bz
7. Pierwoszyno 18 bz
8. Leśne Ludki 17 bz
9. Ryja (Mosty) 12 bz
10. Pogórze 9 bz
11. Kazimierz 7 bz
12. Sztorm III Mosty 6 bz
13. FC Reset (Dęb. Wyb.) 3 bz

Fair-Play

Klasyfikacja Fair-Play

(po V kolejce):

1.    Dębogórze Wybudowanie    +80
2.    Sztorm III Mosty    +56
3.    Pogórze    +54
3. Ryja (Mosty)    +54
5.    Rewa    +46
6.    Kazimierz    +40
7.    Delfin Rewa    +32
8.    FC Reset (Dębogórze Wyb.)    +25
9.    Dębogórze    +18 
9. Pierwoszyno    +18 
11.    Sztorm II Mosty    +17  
12.    Leśne Ludki (Suchy Dwór)    +11  
13.    AP Mosty    +6 

Ankiety

Brak aktywnych ankiet.

Buttony

Statystyki drużyny

Kosakowo II Lato 2011

Kadra - statystyki dla spotkań ligowych

Kliknij na nazwisko gracza, by uzyskać szczegółowe informacje.
Aby posortować tabelę wg wybranego kryterium - kliknij w tytuł kolumny.
Lp. Imię i nazwisko Pozycja Me. Br. As. Z.M. ??ta kartka czerwona kartka Łącznie
czas gry
Czas gry
/mecz
1. Seweryn Michał bramkarz 0 0 0 0 0 0 0 0
2. Ceynowa Seweryn bramkarz 3 0 0 0 0 0 180 60
3. Wilczyński Przemysław obrońca 3 1 0 0 1 0 105 35
4. Kosiak Jakub obrońca 1 0 0 0 0 0 50 50
5. Dunst Łukasz obrońca 2 0 0 0 0 0 87 44
6. Myślisz Przemysław obrońca/pomocnik 0 0 0 0 0 0 0 0
7. Mielewczyk Tomasz obrońca/pomocnik 2 1 1 0 0 0 95 48
8. Miotk Robert obrońca/pomocnik 1 0 0 0 0 0 46 46
9. Pepliński Dawid pomocnik 1 0 0 0 0 0 19 19
10. Piwowarski Dawid pomocnik 1 0 0 0 0 0 40 40
11. Sienkiewicz Tomasz pomocnik 1 0 0 0 0 0 47 47
12. Budzisz Maciej pomocnik/napastnik 3 2 3 0 1 0 156 52
13. Ruszewski Artur pomocnik/napastnik 3 0 0 0 0 0 125 42
14. Brylowski Adam pomocnik/napastnik 1 2 1 0 0 0 53 53
15. Milewski Jarosław napastnik 2 3 1 0 0 0 77 39
16. Nawrocki Krzysztof napastnik 0 0 0 0 0 0 0 0

Sztab szkoleniowy

Zawodnicy już nie grający

Lp. Imię i nazwisko Pozycja Me. Br. As. żółta kartka czerwona kartka łącznie
czas gry
Czas gry
/mecz
1. Grylewicz Michał pomocnik/napastnik 0 0 0 0 0 0 0
2. Wojtaszak Marcin obrońca 0 0 0 0 0 0 0
3. Łowkis Paweł napastnik 0 0 0 0 0 0 0
4. Leszczyński Wojciech obrońca 0 0 0 0 0 0 0

Najbliższa kolejka

Najbliższa kolejka 9

Reklama

Wyniki

Ostatnia kolejka 8
Sztorm II Mosty 3:2 Leśne Ludki
Sztorm III Mosty 1:6 FC Reset (Dęb. Wyb.)
Kazimierz 2:6 Sztorm II Mosty
Sztorm III Mosty 3:0 Ryja (Mosty)
Kazimierz 2:4 Leśne Ludki
Rewa 16:1 FC Reset (Dęb. Wyb.)
AP Mosty 6:3 Pierwoszyno
Dębogórze 10:2 Kazimierz
Pogórze 3:4 Delfin Rewa
Dębogórze Wybudowanie 5:3 Pierwoszyno

Kontakt

Administrator
Adres e-mail:
sliwa7744@tlen.pl

Logowanie

Zegar

Wyszukiwarka

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 123, wczoraj: 41
ogółem: 636 094

statystyki szczegółowe